Sağlık Sigortası

SMALL

Sağlığınızı güvence altına almak lüks değildir…
Poliçeye giriş yaşı 0 ile 64 arasında olan ve geniş ürün yelpazesine sahip sağlık ürünlerimizden birine sahip olarak, Siz de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.
Sadece yatarak tedavi teminatlarını içeren SMALL ürünümüzün amaçlarından en önemlisi, gelecekte karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık problemlerinin finanse edemeyeceğiniz mali yıkımlara dönüşmesini engellemektir!
Hayat bu! Öngöremediğiniz sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz.
SMALL ürünümüz, hastanede yatarak tedaviyi gerektiren durumlarda kullanılacak teminatlar düşünülerek hazırlandı.
Sayısı 2.700’e varan anlaşmalı kurumlarda güvence altındasınız.

Kimler yaptırmalı?
Sağlığını düşünen herkes bu sigortadan faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
Ray C sadece limitsiz Yatarak Tedavi Teminatlarını içermektedir.

MEDIUM

Sağlığını ciddiye alanlara...
Limitsiz olarak sunulan yatarak tedavi teminatlarının yanı sıra limitli ayakta tedavi teminatlarını da içeriyor. "Check-up", "Mammografi ve "PSA" gibi bir rahatsızlığınız olmadan, üstelik tazminat/ prim oranınızı etkilemeden kullanabileceğiniz teminatları içeren ve poliçede yer alan yurtdışı teminatı limit ve ödeme oranı dahilinde yurtdışında da kullanabileceğiniz MEDIUM ürünüyle, sayısı 2.700’e varan anlaşmalı kurumlarda güvence altındasınız.

Poliçeye giriş yaşı 0 ile 64 arasında olan ve geniş ürün yelpazesine sahip sağlık ürünlerimizden birine sahip olarak, SİZ de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.

Kimler yaptırmalı?
Sağlığını düşünen herkes bu sigortadan faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
MEDIUM  planları  limitsiz yatarak tedavi teminatları ve limitli ayakta tedavi teminatlarını içermektedir.

LARGE

Siz yalnızca SAĞLIĞINIZI düşünün...
Sağlığınız ile ilgili yaşamınız boyunca "Keşke" dememek  için Ray Sigorta Güvencesindeyim  demenin Rahatlığını, Huzurunu ve Lüksünü Yaşayın !
Poliçeye giriş yaşı 0 ile 64 arasında olan ve geniş ürün yelpazesine sahip sağlık ürünlerimizden birine sahip olarak, SİZ de sağlığınızı ömür boyu teminat altına alabilirsiniz.
Ray Sigorta’nın en geniş kapsamlı ürünü! Limitsiz teminatların  "Check-up", "Mammografi" ve "PSA" gibi herhangi bir rahatsızlığınız olmadan, üstelik tazminat / prim oranınızı etkilemeden kullanabileceğiniz teminatları içeren ve poliçede yer alan yurtdışı teminatı limit ve ödeme oranı dahilinde yurtdışında da kullanabileceğiniz LARGE planlarıyla, sayısı 2.700’e varan anlaşmalı kurumlarda güvence altındasınız.

Kimler yaptırmalı?
Sağlığını düşünen herkes bu sigortadan faydalanabilir.

Sigortanın Kapsamı Nelerdir?
Large planları  limitsiz yatarak tedavi teminatları ve limitsiz ayakta tedavi teminatlarını içermektedir.

Tamamlayan Sağlık Sigortası

Sağlığınız tam olsun!
Ray Sigorta’nın yeni sigorta paketi “Tamamlayan Sigorta” ile Ray Sigorta’nın anlaşmalı olduğu SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında ürün kapsamında olan işlemlerde fark ödemeden dilediğiniz hizmeti alın, fark ödemeden farkı yaşayın.

Ray Sigorta’nın her ihtiyaca özel olarak hazırlanan Tamamlayan Sigorta Poliçesi; emeklilerin, çalışanların, ev hanımlarının, çocukların, öğrencilerin ve kurumsal firmaların sigorta ihtiyaçlarını karşılıyor, Ray Sigorta güvencesine alıyor.

Mediray

Ray Sigorta, yeni ürünü MEDIRAY ile Ray Sigorta güvencesi ve MEDIRAY anlaşmalı sağlık kuruluşları hizmet kalitesini bir arada sigortalıların hizmetine sunuyor.

İhtiyaca uygun olarak 3 ayrı grupta hazırlanan MEDIRAY Özel Sağlık Sigortasıyla; her bütçeye uygun prim tutarı ile MEDIRAY’lı kişilerin yaşadıkları ilde bulunan MEDIRAY anlaşmalı sağlık kuruluşlarında avantajlı hizmet alması sağlanıyor.

Ray C Extra

Türkiye’de İkamet İzni almak İsteyen Yabancı Uyruklu Kişiler Ray Sigorta Sağlık Sigortası Güvencesinde
Ray C Extra  yabancı uyruklu sigortalıların poliçe süresi içinde hastalanmaları ve/veya kaza sonucu yaralanmaları halinde, tedavileri için gerekli masrafları “Türk Ticaret Kanunu” hükümleri, “Sağlık Sigortası Genel Şartları” ve “Özel Şartlar” çerçevesinde poliçede yazılı limit ve oranlar dahilinde temin eder. Bir tedavinin teminat kapsamında olması için sözleşme süresi içerisinde uygulanmış olması ve tedavi ile ilgili tazminat talebinin yine sözleşme süresi içerisinde şirkete ulaştırılmış olması esastır.

Bu ürün 06.06.2014 tarih ve 9 sayılı İkamet İzni Talepleri’nde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge'de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır. 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ